Team

Essi OinonenEssi Oinonen
Account Manager
Försäljning och kundvård
+358 50 409 6060
essi.oinonen@tilassa.fi
Riikka JuvonenRiikka Juvonen
BBA, inredningsarkitekt SIO, tillgänglighetskartläggare

Partner, försäljning och facilitering
+358 50 303 7788
riikka.juvonen@tilassa.fi
Weera BrownWeera Brown
Inredningsarkitekt, tillgänglighetskartläggare

Design av inlärnings- och arbetsmiljöer
+358 40 558 8442
weera.brown@tilassa.fi
Jannica JahnssonJannica Jahnsson
Inredningsarkitekt

Design av inlärnings- och arbetsmiljöer
+358 50 595 1155
jannica.jahnsson@tilassa.fi
Harri MarkkulaHarri Markkula
Inredningsarkitekt MA, skulptör, snickare

Partner, designteamets tränare
+358 44 055 2253
harri.markkula@tilassa.fi
Paula ViertolaPaula Viertola
Industriell formgivare, snickare

Möbeldesign, facilitering
+358 40 019 5562
paula.viertola@tilassa.fi
Karin MäkitaloKarin Mäkitalo
BBA, inredningsarkitekt SIO, tillgänglighetskartläggare

Design av inlärnings- och arbetsmiljöer
+358 50 412 6886
karin.makitalo@tilassa.fi
Harri KorkeamäkiHarri Korkeamäki
Byggnadsexpert

Partner, arbetsledning för byggtjänsterna
+358 50 562 0152
harri.korkeamaki@tilassa.fi
Mika VenäläinenMika Venäläinen
Industriell formigivare, snickare

Inredningsarbete, möbelformgivning och tillverkning
+358 50 536 6753
mika.venalainen@tilassa.fi

Få de senaste nyheterna om arbete och lärande miljö trender direkt till din e-post!

Experter kommer att
hålla dig uppdaterad!
Prenumerera på
vårt nyhetsbrev här!
Copyright © 2017 Tilassa Oy