Tiimi

 

Essi OinonenEssi Oinonen
Account Manager
Asiakkuudet ja Myynti
+358 50 409 6060
essi.oinonen@tilassa.fi
Riikka JuvonenRiikka Juvonen
BBA, sisustusarkkitehti SIO, esteettömyyskartoittaja
Myynti ja fasilitointi, Partneri
+358 50 303 7788
riikka.juvonen@tilassa.fi
Nina LindholmNina Lindholm
Web-myynti ja -markkinointi
Tilassatools.com ja Tilassa.fi
+358 50 327 1409
nina.lindholm@tilassa.fi
Weera BrownWeera Brown
sisustusarkkitehti, esteettömyyskartoittaja
Yritys- ja oppimisympäristöjen suunnittelu
+358 40 558 8442
weera.brown@tilassa.fi
Jannica JahnsssonJannica Jahnsson
sisustusarkkitehti
Yritys- ja oppimisympäristöjen suunnittelu
+358 50 595 1155
jannica.jahnsson@tilassa.fi
Harri MarkkulaHarri Markkula
sisustusarkkitehti MA, puuseppä, kuvanveistäjä
Muotoilutiimin valmentaja, Partneri
+358 44 055 2253
harri.markkula@tilassa.fi
Parinaz MohammadiParinaz Mohammadi
sisustussuunnittelija
Tilasuunnittelu ja visualisoinnit
+358 50 309 5923
parinaz.mohammadi@tilassa.fi
Karin MäkitaloKarin Mäkitalo
BBA, sisustusarkkitehti SIO, esteettömyyskartoittaja
Yritys- ja oppimisympäristöjen suunnittelu
+358 50 412 6886
karin.makitalo@tilassa.fi
Paula ViertolaPaula Viertola
teollinen muotoilija, puuseppä
Kalusteiden suunnittelu, Fasilitointi
+358 40 019 5562
paula.viertola@tilassa.fi
Harri KorkeamäkiHarri Korkeamäki
rakennusasiantuntija
Rakennuspalveluiden työnjohto, Akustiikan suunnittelu, Partneri
+358 50 562 0152
harri.korkeamaki@tilassa.fi
Esa Kuivalainen
pintakäsittelijä
Maalaus- ja sisustustyöt
+358 50 562 0152
tiimi@tilassa.fi
Mika VenäläinenMika Venäläinen
teollinen muotoilija, puuseppä
Sisustustyöt, suunnittelu ja kalustevalmistus
+358 50 536 6753
mika.venalainen@tilassa.fi

 

Mitä lisäarvoa tarjoamme?

Toimintaympäristöllä on strateginen vaikutus organisaatioiden päivittäiseen tulosten saavuttamiseen. Osallistava suunnittelu tarjoaa työkalut paitsi toimivien tilojen suunnitteluun, myös organisaation muutosten tukemiseen luotettavan analysoinnin ansiosta.

Kaikki lähtee käyttäjistä

Suunnittelemme elämyksellisiä ja innovatiivisuutta tukevia yritys- ja oppimisympäristöjä. Asiakkaitamme ovat yritykset ja oppilaitokset, joille oppiminen, tiedon jakaminen ja uuden tiedon luominen ovat toiminnan ytimessä.

Asiakas on aina tiiviisti mukana osallistavassa Kasvukausi suunnitteluprosessissamme. Asiakas tuntee parhaiten toimintansa, me yhdistämme siihen oman osaamisemme tilojen toimivuudesta sekä motivoivista ja innovatiivisista ympäristöistä. Tarvittaessa avaimet käteen toimitettuna.

Lopputulos on aina taatusti asiakaslähtöinen, innovatiivinen ja innovatiivisuutta tukeva, asiakkaan toimintaa parantava tilaratkaisu – vaivattomasti.

Monialainen Tilassa tiimi

Vahvuutemme on monialainen osaaminen. Olemme sisustusarkkitehtuurin, muotoilun ja palvelumuotoilun sekä rakennusalan asiantuntijoita. Meillä on myös vahvaa kaupallista osaamista.

”Meidän itsemme on oltava se muutos jota maailmalta haluamme. Se vaatii meiltä rohkeutta ja jääräpäisyyttä.”

Tilassa Oy syntyi huhtikuussa 2013 intohimosta elinikäiseen oppimiseen, erinomaiseen asiakaskokemukseen, oppimista, hyvinvointia ja tuottavuutta tukeviin toimintaympäristöihin ja millintarkkaan toteutukseen.

Haluamme tarjota asiantuntijuuttamme niille, jotka arvostavat samoja asioita.

Osallistavan suunnittelun uutiset suoraan sähköpostiisi!

Asiantuntijamme
pitävät sinut ajan tasalla!
Tilaa
uutiskirjeemme tästä!
Copyright © 2017 Tilassa Oy